Які є види Java?

FacebooktwittertumblrFacebooktwittertumblr

види Java Vertex-Academy

Існує кілька видів Java

Java Enterprise Edition або Java 2 Enterprise Edition (скорочено Java EE або J2EE) – використовується при розробці додатків для великих підприємств і корпорацій. Наприклад, при розробці додатків для банків, страхових компаній, роздрібних мереж і т. д.

Java 2 Standard Edition (скорочено J2SE ) – використовується для розробки простих Java-додатків. Якщо використовувати цю редакцію Java, можна створювати консольні додатки, аплети, додатки з графічним інтерфейсом користувача.

Java Micro Edition або Java 2 Micro Edition (скорочено ME або J2ME) — використовується у створенні додатків для мобільних телефонів, кишенькових персональних комп'ютерів й інших малопотужних обчислювальних систем.

Java Card – використовується для смарт-карт. Наприклад, банківські платіжні картки, SIM-картки в мобільному зв'язку і т. д.

smart_karta-Vertex-Academy

Java EE – це найпопулярніший вид Java. Саме на програмістів цього напрямку величезний попит і в Україні, і за кордоном. Програмісти Java EE – це, безсумвівно, програмісти вищого пілотажу, які працюють із середніми та великими підприємствами, наприклад, банками, страховими компаніями, великими роздрібними компаніями і т. д. Щоб написати програми для таких підприємств, потрібно не тільки осилити мову програмування Java, а й кожного разу, працюючи на нове підприємство, вивчати всю його специфіку. Інакше Ви просто не зможете написати хорошу програму.

Якщо, наприклад, Ви працюєте на банк і пишете програму за деривативами. Отже, Ви станете фахівцем з деривативів. Бо як інкаше Ви напишете цю програму?

Або, наприклад, Ви пишете програму для великої компанії в роздрібному бізнесі. Тож будьте ласкаві повністю зануритися в усі процеси роздрібної торгівлі й стати експертом у ній.

Саме тому Java-програмісти це еліта в програмуванні. І якщо Вам подобається таке життя – постійно вчитися, при цьому вчитися доведеться завжди дуже швидко і в стислі терміни, то робота програмістом Java Вам може підійти.

FacebooktwittertumblrFacebooktwittertumblr

FacebooktwittertumblrFacebooktwittertumblr
Самоучители--узнать детальнее--